Yoslimin na odchudzanie. Skład, działanie i opinie. Czy ten suplement naprawdę działa?

Kasia
kobieta pije sok

Każdego roku w styczniu mamy w Polsce do czynienia z sytuacją, w której siłownie i kluby fitness nagle notują zwiększone obroty. Wszelkie miejsca ćwiczeń przeżywają wtedy swoje oblężenie, co często irytuje ich stałych bywalców. Właściciele tego typu obiektów zacierają za to ręce i notują wtedy najlepszy czas dla swoich biznesów. Jest to oczywiście spowodowane postanowieniami noworocznymi, z których znaczna większość dotyczy odchudzania. Bum na ćwiczenia zazwyczaj trwa do połowy marca, po czym ilość ćwiczących osób wraca do normy z poprzedniego roku.

Jakie są tego przyczyny? Wnioski nasuwają się same. Spora liczba osób w naszym kraju nie jest zadowolona ze swojej wagi oraz wyglądu, a nowy rok staje się pretekstem do wdrożenia w życie noworocznych postanowień pracy nad sylwetką. Często decydują się na to osoby, które w rzeczywistości nie mają wielkiego problemu z nadmiarem tkanki tłuszczowej, lecz chcą po prostu poprawić swój wygląd. Zdecydowana większość boryka się jednak z nadwagą lub z otyłością, któe uważane są za choroby cywilizacyjne XXI wieku, dotykające coraz większy procent naszych rodaków.

Nadwaga i otyłość prowadzą do bardzo wielu, groźnych dla zdrowia chorób oraz urazów. Chcąc poprawić swój wygląd i stan ogólny organizmu, osoby z nadmierną tkanką tłuszczową coraz częściej decydują się przejść na dietę i zwiększyć aktywność fizyczną. Jak wiadomo, jest to najlepszy sposób na zrzucenie wagi, pod warunkiem, że podchodzi się do tego z rozsądkiem i z dbałością o zdrowie.

kobieta ćwiczy

Niestety spore grono osób decyduje się na restrykcyjne, wręcz głodówkowe diety, po to, aby jak najszybciej uzyskać oczekiwany efekt. Jest to nie tylko bardzo niebezpieczne dla ludzkiego organizmu, który potrzebuje określonych wartości odżywczych do prawidłowego funkcjonowania, ale i zazwyczaj nie przynosi pożądanych efektów. Po krótkim okresie szybkiego tracenia na wadze (nie koniecznie wiąże się to z dużą utratą tkanki tłuszczowej) zazwyczaj przychodzi okres gorszego samopoczucia oraz powrotu do dawnych nawyków żywieniowych. Osoby takie w krótkim czasie wracają do dawnego wyglądu, a czasem przybierają na wadze więcej, niż przed rozpoczęciem odchudzania.

Pojęcie choroby cywilizacyjnej dwudziestego pierwszego wieku w kontekście nadwagi nie wzięło się z niczego. Coraz więcej osób wykonuję siedzącą pracę, przebywając w biurze przez większą część dnia. Dodając do tego dojazd lub dojście do pracy, wiele osób usprawiedliwia się wymówkami, że nie ma czasu ani na przygotowanie zdrowych, regularnych posiłków, ani na uprawianie sportu. Pokusą dla nich są restauracje typu fast food, gdzie mogą szybko zjeść niskowartościową żywność. Taki tryb życia powoli prowadzi do odkładania się tkanki tłuszczowej, a w dalszej kolejności do nadwagi i otyłości. Warto również wspomnieć o używkach, które dodatkowo potęgują destrukcyjny wpływ takiego trybu życia na nasz organizm. Któż z nas nie ma ochoty na kufel piwa lub kielich wina po wyczerpującym dniu pracy? Niestety nic w przyrodzie nie ginie, i to, co wprowadzamy do swojego organizmu, zostaje w nim na dłużej.

Dolegliwości związane z niewłaściwą dietą, nadwagą i otyłością

Jak już wspomniałam wcześniej, nadmierna waga może być przyczyną wielu ciężkich schorzeń. Możemy podzielić je na 2 grupy.

Schorzenia układu ruchu

Nie trzeba chyba wyjaśniać, że im większa masa ciała, tym większe obciążenia do przeniesienia ma nasz szeroko pojęty układ ruchy. Jeśli dodamy do tego nieprawidłową pozycję w pracy, podczas wykonywania codziennych zajęć, czy choćby podczas spacerów, uzyskamy przyczynę wielu urazów i kontuzji. Najbardziej na uraz narażone są przede wszystkim stawy kolanowe i kręgosłup, gdyż to one w znacznej mierze przenoszą na sobie ciężar całego organizmu. Bóle kolan oraz pleców u osób otyłych nie są niczym nadzwyczajnym, a odpowiada za nie właśnie nadmierna masa, którą te części naszego ciała muszą dźwigać. Częstym powikłaniem nadmiernego obciążenia pleców osób z nadwagą są różnego rodzaju przepukliny, które w najgorszym wypadku muszą być leczone operacyjnie.

Choroby wewnętrzne

Otyłość i nadwaga są częstą przyczyną wielu poważnych schorzeń narządów wewnętrznych. Nieprawidłowe odżywianie może zniszczyć wątrobę, trzustkę czy nerki. Cholesterol, zawarty w tłustych pokarmach, powoli zatyka żyły, przyczyniając się do zatorów, a w skrajnych przypadkach nawet do zatrzymania akcji serca. Wszelkiego rodzaju choroby układu krążenia mogą być wywołane nadmierną wagą i zbytnim zatłuszczeniem organizmu. Serce jest mięśniem, które ma za zadanie pompować krew do naczyń w całym ciele. Im większa waga, tym większe ciało i większy obszar, do którego serce musi tę krew dopompować. Obciąża to w znaczny sposób mięsień sercowy i może prowadzić do wielu niechcianych komplikacji. Oprócz tego do dolegliwości wewnętrznych wywołanych nadwagą możemy zaliczyć także cukrzycę czy nadmierne pocenie się.

Jak widać nadmierna waga może w znaczny sposób pogorszyć nam komfort życia, samopoczucie oraz zdrowie całego organizmu. Oczywistą rzeczą jest, iż warto zacząć działać, jak najszybciej, nie tylko po to, aby poprawić wygląd sylwetki, ale także zadbać o cały organizm.

Zmiana nawyków żywieniowych oraz przyzwyczajeń życiowych są podstawą udanego odchudzania. Doświadczony dietetyk i trener personalny z łatwością ułoży dietę oraz plan treningowy, które pomogą w osiągnięciu lepszej sylwetki. Czy to się nam uda, zależy jedynie od motywacji i silnej woli, jaką posiadamy. Poprawny proces odchudzania nie zapewni nam utraty kilkunastu kilogramów w ciągu miesiąca, za to pozwoli zachować zdrowie i dobre samopoczucie. Co jednak z osobami, których zobowiązania zawodowe i rodzinne nie pozwalają na takie wyrzeczenia? Z pomocą dla nich wychodzą producenci suplementów diety. Na rynku znajdziemy wiele tego typu preparatów, które bez trzymania się restrykcyjnej diety pozwolą nam pozbyć się zbędnych kilogramów i nadprogramowej tkanki tłuszczowej. Jednym ze specyfików, który cieszy się sporą popularnością, jest Yoslimin.

Czym jest Yoslimin?

Yoslimin jest kolejnym suplementem diety, mającym wspomóc nas w walce o utratę wagi i wypracowanie idealnej sylwetki. Jest to preparat oparty na naturalnych składnikach, który występuje na naszym rynku już od jakiegoś czasu. Był on z powodzeniem stosowany przez mieszkańców Europy Zachodniej, co pozwoliło producentowi na próbę zaistnienia także w Polsce.

Jak działa Yoslimin?

Zasada stosowania Yoslimin i uzyskania dzięki niemu efektów odchudzania nie zakłada stosowania restrykcyjnych diet przez dłuższy czas. Producenci wychodzą z założenia, iż restrykcyjne, niskokaloryczne diety, bez odpowiedniej suplementacji, nie są tak skuteczne, jak wielu osobom się wydaje. Opinię swoją opierają na fakcie, iż większość stosujących takie sposoby żywienia, szybko z nich rezygnowało i miało do czynienia z efektem jojo. Organizm, który nagle został pozbawiony większości pożywienia, jakie jeszcze niedawno regularnie otrzymywał, zaczyna gromadzić zapasy na gorsze czasy. Im dłużej pozostajemy na niskokalorycznej diecie, tym mniej energii organizm wykorzystuje. Efekty odchudzania stają się coraz mniej widoczne a organizm coraz bardziej wymęczony.

Często zdarza się, iż osoby będące na restrykcyjnej, niskokalorycznej diecie, są ciągle zmęczone i brak im energii do działania. Nie jest to ani przyjemne, ani zdrowe dla organizmu. Wszystkie organy naszego ciała potrzebują określonych składników odżywczych do tego, aby prawidłowo funkcjonować. Przedłużająca się, źle skomponowana, restrykcyjna dieta sprawi, że zaczniemy cierpieć na niedobór ważnych substancji, co w przyszłości może mieć przełożenie nie tylko na złe samopoczucie, ale także na szereg groźnych dla zdrowia powikłań.

Warto wiedzieć również o tym, że po pierwszych dniach/ tygodniach, w których duży deficyt kaloryczny przynosi szybkie efekty, zazwyczaj przychodzi okres znużenia. Gdy mija euforia gubienia kilku kilogramów miesięcznie, nadchodzi gorsze samopoczucie i uczucie zmęczenia. W tym okresie znacznie maleje także tempo tracenia kilogramów, gdyż organizm broni się przed zbytnią utratą energii. Zmęczone i zniechęcone brakiem kolejnych efektów osoby będące na diecie zazwyczaj ją porzucają i wracają do dawnych nawyków. Organizm w tym czasie nie zdąży się przestawić na większą podaż energii, co pociąga za sobą odkładanie się dodatkowych warstw tkanki tłuszczowej. W ten sposób w krótkim czasie można zniweczyć całe miesiące wyrzeczeń i wrócić do dawnej sylwetki a przy tym nabawić się problemów ze zdrowiem.

Jak Yoslimin wspomaga odchudzanie? Skład preparatu

A gdyby tak jednak nie przyszedł okres znużenia i zniechęcenia…?

A gdyby tak istniał środek, który zniweluje negatywne działanie restrykcyjnej, niskokalorycznej diety…?

Producenci suplementu Yoslimin reklamują produkt jako remedium na ten właśnie problem. Jego formuła ma za zadanie ograniczyć łaknienie, wspomóc metabolizm oraz dostarczyć do organizmu niezbędnych witamin i składników mineralnych. Dzięki takiemu działaniu nie nastąpi drastyczne spowolnienie tempa gubionych kilogramów, a do tego nie wystąpi efekt znużenia. Suplement ma za zadanie wspomóc wyczerpany dietą organizm i wyzwolić z niego pokłady energii niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Pobudzony metabolizm będzie w takim samym tempie spalał tkankę tłuszczową, co na początku diety. Dzięki ograniczeniu łaknienia nie będziemy również mieli ochoty podjadać między posiłkami, co bardzo często niweczy efekty diety. Dostarczone witaminy dodatkowo utrzymają nasz organizm w dobrej kondycji i zdrowiu.

Podsumowując, podstawowe zalety, wynikające ze stosowania suplementu Yoslimin to:

– pomoc w redukcji tkanki tłuszczowej;

– przyspieszenie metabolizmu w organizmie;

– wzmocnienie kondycji i odporności organizmu;

– redukcja cellulitu;

-zmniejszenie łaknienia;

– wzmocnienie włosów, cery i paznokci.

Na czym bazuje działanie preparatu Yoslimin?

Wydawać by się mogło, że efekty, jakie ma nam pomóc uzyskać Yoslimin, możliwe są jedynie dzięki zastosowaniu szerokiej gamy, odseparowanych składników. Otóż w tym momencie następuje miła niespodzianka. Yoslimin stworzony jest jedynie z trzech, do tego naturalnych, składników.

Imbir

sproszkowany imbir

Od lat znane są właściwości prozdrowotne tej rośliny. Imbir jest stosowany jako środek na podwyższenie odporności, a także stymulację metabolizmu. To jego obecność w składzie ma odpowiadać za pobudzenie metabolizmu w fazie “znużenia” i zmobilizować organizm do spalania tłuszczu w takim tempie jak na początku diety. Ponadto imbir pomaga w zwalczaniu wolnych rodników, które odpowiadają za procesy starzenia. Dzięki niemu można nieco przedłużyć swój młody wygląd. Jego pozytywny wpływ na zdrowie ma również związek z obniżaniem poziomu złego cholesterolu i poprawianiem krążenia. Ta pochodząca z Chin roślina jest wykorzystywana prozdrowotnie w wielu obszarach, a przy tym znacząco pomaga w zrzuceniu niechcianej tkanki tłuszczowej.

Seler

Naturalny antyoksydant oraz spalacz tłuszczu. Uznawany za jeden z najlepszych, naturalnych produktów w tych dziedzinach. Ponadto zwiększa metabolizm, a także dostarcza wielu witamin i cennych składników odżywczych. Jest podstawą wielu diet odchudzających, gdyż nie zawiera wielu kalorii i szybko powoduje uczucie sytości. Oczyszcza organizm z różnego rodzaju toksyn, dzięki czemu poprawia ogólny stan całego ciała. Ma działanie moczopędne oraz ułatwia trawienie.

Błonnik jabłkowy

Poprawia trawienie i ma pozytywny wpływ na perystaltykę jelit. Dzięki jego działaniu oczyszczamy organizm, a także niwelujemy uczucie łaknienia. Uważa się, że błonnik jabłkowy jest najlepszym z dostępnych rodzajów błonnika.

Jak widać, skład nie jest mocno skomplikowany. Producent chwali się, iż dzięki specjalnej recepturze, przetworzenie tych trzech produktów potrafi znacząco wspomóc proces odchudzania. Dzięki stosowania jedynie naturalnych składników suplement może być stosowany przez osoby w każdym wieku i w różnej kondycji zdrowotnej. Działa on niezależnie od przyczyny nadwagi, również na osoby, które próbowały już wcześniej odchudzania na bazie treningów i diety.

Opinie o Yoslimin

Preparat Yoslimin, pomimo tego, że jest dostępny w Polsce od niedawna, przetestowało na sobie już wiele osób. Poniżej przedstawiamy kilka opinii pokazujących, co sądzą o tym suplemencie Polacy.

Aleksander 19l l

Nigdy nie miałem specjalnych problemów z nadwagą, ale także nie uważałem się za szczupłą osobę. Ot typowy, statystyczny chłopak z niewielkim brzuszkiem wystającym spod koszuli. Nigdy mój wygląd mi specjalnie nie przeszkadzał do czasu, gdy związałem się z moją byłą dziewczyną. Miała ona fioła na punkcie wyglądu, co zmobilizowało mnie do wzięcia się za siebie. Trening i dieta na niewiele się wtedy zdawały. Kiedy mnie rzuciła, lekko się załamałem i chyba ze stresu szybko straciłem na wadze. Jednakże spodobałem się wtedy sobie. Oczywiście, gdy załamka minęła, wróciłem do dawnego wyglądu. Może to zabrzmi głupio, lecz teraz mam nową dziewczynę i chciałbym wyglądać dla niej tak, jak jeszcze niedawno po rozstaniu. Zapisałem się na cross fit, jeżdżę na rowerze, zdrowo się odżywiam i do tego zacząłem stosować Yoslimin. Pierwsze efekty są bardzo obiecujące i już pomału zbliżam się do zamierzonej wagi. Mam nadzieję, że ominie mnie efekt jojo. Dam znać na forum za 2 miesiące jak mi idzie i mocno wierzę w to, że mi się powiedzie. Pozdrawiam.

Paweł 42l

Niecałe dwa lata temu zmieniłem pracę z fizycznej na biurową. Często zostaję na nadgodzinach. Zmiana warunków pracy, a co za tym idzie, mniejsza ilość spalanych kalorii sprawiły, że szybko zacząłem przybierać na wadze. Zdecydowałem się zakupić znaleziony w internecie specyfik, którym jest Yoslimin. Wydałem na niego sporo jak swoje warunki. Stosuję już trzeci miesiąc i efektów brak. Nie jem nic więcej, nawet trochę zredukowałem ilość przyjmowanego pożywienia, a mimo to nie mogę zgubić brzucha. Moim zdaniem jest to przereklamowany produkt, a na pewno niewart swojej ceny.

Zbyszek 35l

W swojej karierze miewałem wzloty i upadki związane z wagą. Jako młody chłopak zawsze byłem szczupły i uprawiałem sport, lecz na początku studiów doznałem urazu kolana, który uziemił mnie na kilka miesięcy. Po powrocie do zdrowia a odzyskaniu wyglądu pomógł mi Barber Fast. Ostatnio historia się powtórzyła. Nie wiem, dlaczego nie skorzystałem ze sprawdzonego sposobu, tylko posłuchałem znajomych, którzy polecili mi Yoslimin. Jakieś niby efekty są, ale bez porównania z Berber Fast. Dla mnie wybór jest prosty.

Suplement diety na odchudzanie Yoslimin jest stosunkowo nowym produktem na rynku, ale można zauważyć coraz większe zainteresowanie tym preparatem. Opinie na jego temat wśród użytkowników są różne, a liczba osób, które go przetestowały na tyle mała, że ciężko na tej podstawie wyciągnąć jednoznaczne wnioski co do skuteczności tego produktu. Osoby poszukujące nowych bodźców oraz takie, które mają problemy z osiągnięciem oczekiwanych efektów przy użyciu innych preparatów powinny spróbować suplementu Yoslimin, zwłaszcza, że bazuje on jedynie na naturalnych składnikach i nie jest niebezpieczny dla zdrowia.

Osobiście uważam, że o ile Yoslimin jest produktem ciekawym, osoby, które liczą na szybkie efekty, powinny postawić na suplement o przetestowanym i sprawdzonym działaniu, jakim jest Berber Fast. Dokładne informacje o nim znajdziecie na stronie producenta.

Berber fast opakowanie

You may also like